Zespół

Janusz Tchórzewski

Założyciel i udziałowiec GCDF, posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej.

Swoją karierę rozpoczął w Lukas S.A. gdzie przez ponad 10 lat był dyrektorem zarządzającym
i wiceprezesem Lukas Banku. Odpowiedzialny za sprzedaż kredytów ratalnych, sieć dystrybucji, zarządzanie ryzykiem i finansowanie. Zbudował największa i najbardziej skuteczną sieć dystrybucji produktów consumer finance w Polsce. W roku 1999 kierował projektem przejęcia i integracji banku w grupie Lukas. Projekt ten przekształcił pośrednika kredytowego w bank detaliczny.

W roku 2002 założył ULTIMO, która szybko stała się liderem na rynku zarządzania wierzytelnościami i windykacji w Polsce. Janusz Tchórzewski posiada również bogate doświadczenie we współpracy z funduszami private equity: Enterprise Investors w Lukas S.A., oraz z AIG i Advent International w ULTIMO.


Tadeusz Uchmanowicz

Założyciel i udziałowiec GCDF. Przez ponad 10 lat był dyrektorem w Lukas S.A. i od 1999 roku wiceprezesem Lukas Bank, odpowiedzialny za rozwój i wdrażanie technologii informatycznych
i zarządzanie procesami w Grupie Lukas. W 2002 roku wraz z Januszem Tchórzewskim założył firmę windykacyjną ULTIMO, w której wdrożył systemy i technologie umożliwiające szybki rozwój i osiągnięcie pozycji lidera przez firmę.


Małgorzata Urbańska-Lach

Dyrektor Finansowy. Do roku 2009, przez 3 lata, jako Analityk Finansowy, odpowiadała za analizę finansową istniejących oraz potencjalnych inwestycji oraz za raportowanie. Swoją karierę rozpoczęła w ULTIMO, gdzie do 2006 roku była specjalistą ds. rozwoju nowych, innowacyjnych produktów finansowych oraz kierownikiem projektu.
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.


Jakub Urbański

Dyrektor Operacyjny. Swoją karierę rozpoczął w ULTIMO, gdzie do 2006 roku był dyrektorem działu obsługi klienta, odpowiedzialny za proces obsługi klienta, kupowanie portfeli wierzytelności, budowę działu sprzedaży i współpracę z zarządem w kontaktach z instytucjami finansowymi. Absolwent Politechniki Wrocławskiej.